Kariéra - Technický manažér

Technický manažér

Miesto práce

Malinovského 1252/36, Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Termín nástupu

ihneď

Ponúkaný plat (v hrubom)

1500 € za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- zabezpečenie plynulého chodu výrobných zariadení
- organizovanie a plánovanie opravárenských a stavebných prác, monitorovanie ich načasovania a kvality
- prijatie nových a rekonštruovaných budov a zariadení
- zabezpečenie technickej údržby budov a zariadení
- zabezpečenie včasných opráv a stavebných prác
- zabezpečenie dostupnosti stavebných a opravárenských materiálov, náhradných dielov a iných vecí počas práce, kontrola ich racionálneho využívania
- zabezpečenie denného monitorovania zdravia zariadení
- plánovanie a koordinácia objemov a podmienok súčasných opráv, ako aj organizácie a zabezpečenie včasnej realizácie súčasných opráv
- zabezpečenie plynulého chodu systémov napájania, dodávky vody, vykurovania, kanalizácie a vetracích zariadení v podniku
- odôvodnené a hospodárne využívanie elektriny, vody a tepla
- odôvodnená a hospodárna spotreba materiálov
- informovanie manažmentu existujúcich nedostatkov v práci podniku, opatrenia prijaté na ich odstránenie
- kontrola požiarnej a havarijnej bezpečnosti, ako aj bezpečnostné opatrenia
-vytvorenie správ
- rokovania s dodávateľmi opravárenských a servisných prác
- predkladanie, schvaľovanie a dodržiavanie rozpočtu technického oddelenia

    Ponúkané výhody

    • motivačný systém
    • služobný telefón
    • služobný notebook
    • garancia stabilnej spoločnosti

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

    • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

    Jazykové znalosti

    • anglický - pokročilá: B1 a B2

    Počet rokov praxe

    • 3 roky

    Zručnosti, schopnosti

    • Microsoft Excel - pokročilá
    • Microsoft Word - pokročilá
    • Microsoft Outlook - pokročilá

    Ďalšie požiadavky:

    • vedieť systémovo pracovať
    • byť spoločenský
    • schopnosť pracovať pod časovým tlakom

    PRÁCA VHODNEJŠIA PRE MUŽOV

    Osobnostné predpoklady:

    • pozornosť
    • spoľahlivosť

      x

      Produkt pridaný do košíka!

      Produkt pridaný do wishlistu!